Facebook

 
 

Kontakt

OV KSČM Rokycany

Na Husinci 477/II, 337 01 Rokycany
tel.: +420 371 722 745
fax: +420 371 722 747
e-mail: ov.rokycany@kscm.cz

Odkaz na facebook

Rychlé odkazy

Komunistická strana
Čech a Moravy
www.kscm.cz

 

Plzeňský krajský
výbor KSČM
plkr.kscm.cz

 

Stránka komunistů
a příznivců v Plzeňském
kraji na Facebooku

 

Pro mladé
KSČM ROKYCANYPro mladéNo maistream...

Skupiny hrající levicové nebo sociálně zaměřené písně. Nemusejí souhlasit s programem KSČM (některé z nich naši stranu určitě ani neznají :-). Ale hrají prostě tak, že se nám to líbí...

ForsáŽ

(9.12.2012)

ForsᎠje mladá slovenská skupina, hrající převážně sociálně a společensko kriticky zaměřené texty.

ForsáŽ

Los Fastidios

(23.4.2012)

Los Fastidios je italská street punková skupina hrající Oi! a hlásící se k SHARP skinheads. Většina námětů textů skupiny z jejich ideologie, týká se např. sociálních problémů či boje proti diskriminaci.

Talco

Talco

(23.4.2012)

Italská skupina hrající pestrý mix ska punku postavený na základu stylu Patchanka, tedy typickém rytmu kapely Mano Negra. Talco navíc svoji hudbu obohacují o prvky balkánu, kletzmeru a i o italskou národní hudbu, jejíž dědictví kapela považuje za nesmírně důležité a k jejímuž odkazu se hrdě hlásí. Texty většinou sociálně kritické, levicové.

Skalariak

Skalariak

(23.4.2012)

Skalariak je španělská hudební skupina. Hraje převážně ska se španělskými a baskickými texty (výjimečně také ve francouzštině nebo v italštině). Tradiční ska mísí s afrokubánskou hudbou, s vlivy rocku, reggae a místního folklóru. 

Křikzticha

EINA (dříve Inadaptats)

(11.4.2012)

EINA (do roku 2007 Inadaptats) je skupina ze Španělska, respektive z Katalánska. V jejím hudebním stylu se mísí oi!, punk, hardcore i metal. Písně jsou většinou politického zaměření, s levicovým, komunistickým nábojem.

 

Mladý rapper

Mladý rapper "Revolta"

(20.3.2012)

Na přelomu podzimu a zimy roku 2011 se na netu objevilo několik trefných songů od mladého českého rappera, který si říká REVOLTA. V lednu 2012 překvapil fanoušky nádhernou skladbou "Povstaň s láskou" (její text si můžete přečíst
v našich Listech z Rokycan 02/2012)...

Křikzticha

Křikzticha

(20.3.2012)

Křikzticha je česká hip hopová kapela se sociálně politicky kritickýma textama. Řídí se duchem Do It Yourself, vzešli z hardcore punkových vod a podporují anarchistické, antifašistické, antiautoritářské, protisexististické a zvířecko právní aktivity.

 

Banda Bassotti

Banda Bassotti

(20.3.2012)

Italská ska-punková hudební skupina, zformovaná roku 1987 v Římě. Její písně jsou povšechně politické povahy zaměřené na komunistické a antifašistické názory. Mnoho písní se týká také Latinské Ameriky. Tvorba Banda Bassoti je inspirována The Clash a The Specials a od počátku byla velmi politicky aktivní a věnovala pozornost sociálním protestům sympatizujíc s antifašistickým hnutím v Itálii. Jejich jméno pochází z italské verze Disneyho postav Rafanů.

 

server ROCK PROLETARIO INTERNATIONAL

server ROCK PROLETARIO INTERNATIONAL

(20.3.2012)

Sever, kde najdete spoustu, ale skutečně spoustu linků na zahraniční skupiny, které můžeme zařadit do radikálních a levicových. Převládají skupiny ze španělsky mluvících zemí (Španělsko, Jižní a Střední Amerika) a většinou se jedná o rock, ska nebo punk.

Boikot

Boikot

(19.3.2012)

Další španělská skáčková kapela. Rychlá, temperamentní, úderná. Radikální. Levicová. Levicově radikální. Radikálně levicová. Hodně radikálně hodně levicová :-D

  

Ska-P

Ska-P

(19.3.2012)
Španělská skáčková skupina. Její texty jsou samozřejmě levicové. Narozdíl od českých skupin, které hrají styl spíše zábavový až hospodský styl ska, zahraniční skáčko je radikální. Levicově radikální.
Nathalie Cardone - Hasta Siempre, Comandante

Nathalie Cardone - Hasta Siempre, Comandante

(19.3.2012)

Starší, ale hodně chytlavá zpopularizovaná cover verze písně "Hasta Siempre" oslavující Che Guevaru...

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena